SATU LAUDESUOJA saunalava kaitsevahend

   

SATU LAUDESUOJA on värvitu ja lõhnatu parafiiniõli sisaldav saunalavade kaitseaine leiliruumidesse. Moodustab mustust ja vett hülgava, kuid hingava kihi. SATU LAUDESUOJA rõhutab puidu naturaalset tooni.

Saunalavade kaitseks leiliruumides, töötasapinnad köökides jne.

Sobib töötlemata ja varem õliga töödeldud pindadele. Võib kasutada ka leiliruumide puidust lagede ja seinte töötlemiseks.

Tehnilised andmed

Kuivainesisaldus

ca 100 mahu%

Lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ)

Tootele ei laiene EL LOÜ-määrus.

Kulu

Üks kiht siledal puidul: ca 10 m2/l

Tihedus

Ca 1,0 g/ml

Kuivamisaeg +23 °C, õhu suhteline niiskus 50 %

- tolmukuiv

- ülevärvitav

- kasutuskuiv

1 h

2 h

Järgmisel päeval (vt. jrgm lk: kasutusele võtmine)

Töövahendite pesu

Pese töövahendid kohe pärast kasutamist sooja vee ja pesuainega.

Värvitoonid

Värvitu.

Pakendid

0,25 L, 1 L

Kasutusjuhendid

Pinna eeltöötlus

Puhasta uued puitpinnad tolmust ja mustusest.

Pese varem õlitatud pinnad RENSA maalripesulahusega ja loputa korralikult veega. Kui puitpinnad on eelnevalt lakitud või töödeldud saunakaitseainega, tuleb pinnad täielikult puiduni puhtaks lihvida.

Värvimine

Enne kasutamist korralikult läbi segada. Kanna pinnale pintsli, käsna või puhta lapiga. Kanna puhtale ja kuivale pinnale 1-3 korda sõltuvalt imamisvõimest. Eemalda üleliigne õli 30 min pärast.

Värvimistingimused

Pind peab olema puhas ja kuiv. Töötlemise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10C ning suhteline õhuniiskus alla 80%. Hea ventilatsioon töötlemise ja kuivamise ajal kiirendab kuivamist.

Kasutusele võtmine

Saun tuleb enne kasutusele võtmist eelsoojendada ja ventileerida.

Hooldusjuhend

Pinda saab puhastada neutraalse pesuvahendiga (pH 6-8).

Pesuvahend ja mustus pühitakse ja/või loputatakse puhta veega.

Kasuta puhastuslappi, pehmet käsna vms. Väldi tugevat harjamist ja abrasiivsust. Järgi pesuaine tootja lahjendus- ja muid instruktsioone.

Muu info

Säilitada jahedas ja tihedalt suletud anumates.

EI TOHI JÄÄTUDA.

Tootekirjeldustes esitatud andmed põhinevad laboratoorsetel katsetel ja toodete praktilisel kasutamisel. Kõik esitatud väärtused on suunavad ning olenevad muu hulgas toonist ja läikeastmest. Kuna me ei saa mõjutada värvi kasutus- või tööolusid, vastutame ainult värvi kvaliteedi eest ning tagame, et see vastab Teknose kvaliteedikinnitusele. Me ei vasta kahjude eest, mis tulenevad toote kasutamisest kasutusjuhendi või -otstarbe vastaselt. Meie koduleheküljelt www.teknos.com leiab ajakohased versioonid tootekirjeldustest, ohutusjuhenditest ja süsteemikirjeldustest.